Permanentní Make Up a mesoterapie

          pro Vaší dokonalost!

    volejte již teď

 +420774058550

Biorevitalizace Jalupro

Přípravek nové generace pro biorevitalizaci kombinace nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a aminokyselinového klastru

Jalupro umožňuje dodávat aminokyseliny do určitého místa v pokožce, kde je potřebná aktivace fibroblastů pro syntézu kolagenu, například v oblastech s citlivou pokožkou (oční víčka, periorální oblasti), vrásky nebo strie. Když dodáme do kůže správnou kombinaci aminokyselin, posílá se mocný signál fibroblastů. Dodáním aminokyselin ve správném složení do fibroblastů stimulujeme syntézu růstových faktorů, které hrají velkou roli v obnově normální struktury dermis. Maximálně se zlepšuje trofika tkáně, dochází k fyziologickému omlazování kolagenových struktur.

Klastr Jalupro

Jalupro je použita výhradně vyvážená směs aminokyselin – aminokyselinový klastr, který je hlavním podkladem v biochemickém cyklu syntézy kolagenu fibroblasty.

Jedinečnost tohoto klastru je v tom, že:

Kyselina Hyaluronová Jalupro

V roztoku Jalupro je použita homogenní HA s nízkou molekulární hmotností, která zajišťuje pleti hydrataci a (což je nezbytné) dopravu aminokyselinového klastru.

INDIKACE:

Foto-a chrono-stárnutí pokožky obličeje i těla (vrásky, ptóza, a/nebo snížení turgoru tkání, elastóza atd.), strie po různě dlouhou dobu jejich existence, příprava na estetické postupy (plastická chirurgie, laser, rádiovlnový lifting, elektroporace, mezoterapie, IPL) a rehabilitace po nich.