Permanentní Make Up a mesoterapie

          pro Vaší dokonalost!

    volejte již teď

 +420774058550

Tajemství pravdy spočívá v...

znalosti a využití všech možnostíProbudit se ráno ideálně namalovaná, s ideálně rovně upravenýma očima, ideálními konturami rtů, obočí… Zní to příliš nereálně? Jak se ukazuje, nic není nemožné …


Co je permanentní make-up?


Permanentní make-up je zavedení vysoce kvalitních hypoalergenních pigmentů do horní vrstvy kůže, a to pomocí vysoce kvalitních akupunkturních mikrojehel. Díky námi vyvinuté metodice je možné obočí, oči i kontury rtů předběžně prokreslit a upravit. Rozmanitost odstínů pomůže vybrat tón, který potřebujete právě Vy, a který zvýrazní Vaši individualitu. Vypadá přirozeně, bez efektu namalování.


Jak dlouho vydrží permanentní make-up?


Podle typu kůže a barvy vydrží permanentní make-up od 1 do 3 let.
Začíná-li permanentní make-up blednout, je kdykoli možné obnovit a doplnit pigment. Blednutí (zesvětlání) barvy umožňuje vždy vyzkoušet něco nového (odstín, formu), vyzkoušet nový styl.


Permanentní make-up je řešeníJak se to dělá?Permanentní make-up je ideální. Vždy budete mít pečlivě namalovanou tvář a přitom nebudete ztrácet čas líčením. To, jak vypadáte, děláte dojem na své okolí, což má kladný vliv na Vaše sebevědomí i Vaši prestiž.


Foto